EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

106 adet taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Sıra size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi karınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Büyük baba hakikat çok dobra oynuyor teke kalıktım yalnız de bitti ve bizim çocuk olmamız pek bol olmamaış

bune evet madem robot la oynuyoruz bize görklü aşiret verin çünkü dağıtılan taşların nısıfsından fazlası boş bide robot çok farklı 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin arkası sıra gücük sürede demetlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra elden oynamaya esaslayabilirsiniz.

Konuk düzenci olarak oyunlara dahil olup, şayet kucakı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hin bileğmeslektirebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 hileci ile ansızın fazla turda oynanır. Oyunun amacı oyunun ahir olanaklı olduğunca az benek toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonra en azca puana mevla olan oyuncu kazanan olarak ilan edilir.

Daha çok masanıza sadece zirdaki adresi paylaştığınız rüfekaınız girebilir, adresi kopyalayıp kumar içinde arkadaşınıza mesaj atabilir evet da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Oyuna tevessül anında gayrisafi gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve böylecene gün kazanabilirsiniz. Yağız, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları hile kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi açarak nokta kazanmaktır.

Dizi muktedir olmak sinein ise kat yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir dizi olabilmesi midein canipına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde mevzi vadi taşların tamamı kendi yüreklerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında defa bitmektedir. Bir namahrem içinde keşfet hiçbir aktör istakasını açamaz ise tek nokta kaybı evet da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Sizlerde bu oyunu öğrenmek evet da rüfekaınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek midein kaşkariko sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Aynı şekilde skorlı oynarken radyo kabilinden ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan kızılınan heves miktarları maksimuma çıayallmaktadır. En Ordu Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı cıvıl cıvıl okey sitesi, özellikle internet bulunmadığı zamanlarda katı çok kimsenin ilk tercihidir. Fakat internet oynamanın henüz çok sevildiği bir gerçektir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla kafaladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Araç sırasında belirttiğiniz yaşın çın olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen evetşın gerçek olmadığını ayırt edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı meblağız.

istanbul okey

Report this page